Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 11 cm
Producator: Seven Creations
Forma: vagin – cu telecomanda – cu vibratii
Masturbatoare
Masturbator Seven Creations The Clone Lifelike Vibrating Vagina culoarea Pielii lungime 17 cm forma vagin cu telecomanda – cu vibratii
Stoc:
Stoc epuizat
108 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Diametru | 11 cm |
| Dimensiuni | 17 cm |
| Material | Pvc |
| Functionare | cu telecomanda, cu vibratii |
| Forma | Vagin |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Masturbator Seven Creations The Clone Lifelike Vibrating Vagina culoarea Pielii lungime 17 cm forma vagin cu telecomanda – cu vibratii” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.





Nu sunt recenzii.