Producator: Outlet
Lungime: 10.5 cm
Diametru: 2.5 cm
Culoare: Roz
Tip Baterie: Acumulator Incorporat
Vibratoare Clitoridiene
Vibrator Clitoris Luxe Uphoria dublu Outlet 2.5 grosime 10.5 cm lungime Roz
Stoc:
În stoc
273 lei
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 12 × 12 cm |
| Producator | |
| Diametru | 2.5 cm |
| Dimensiuni | 10.5 cm |
| Functii | dublu |
| Functionare | Acumulator Incorporat |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Clitoris Luxe Uphoria dublu Outlet 2.5 grosime 10.5 cm lungime Roz” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.







Nu sunt recenzii.