Producator: Fun Factory
Lungime: 16 cm
Diametru: 3.1 cm
Culoare: Violet
Tip Baterie: 1 x AA
Vibratoare Clitoridiene
Vibrator Clitoris Volita dublu Fun Factory 3.1 grosime 16 cm lungime Violet
Stoc:
Stoc epuizat
157 lei
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 12 × 12 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.1 cm |
| Dimensiuni | 16 cm |
| Functii | dublu |
| Functionare | 1 x AA |
| Culoare | Violet |
| Material | Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Clitoris Volita dublu Fun Factory 3.1 grosime 16 cm lungime Violet” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.










Nu sunt recenzii.