Producator: Lelo
Culoare: Negru
Lungime: 9 cm
Diametru: 3 – 4.5 cm
Material: Silicon – ABS
Vibratoare Speciale
Vibrator Lelo Tiani Harmony stimulare clitoris – punctul G grosime 3 – 4.5 cm lungime 9 cm
Stoc:
Stoc epuizat
626 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4.5 cm, 3 |
| Dimensiuni | 9 cm |
| Culoare | Negru |
| Functii | stimulare clitoris, punctul G |
| Functionare | Acumulator |
| Material | Abs, Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Lelo Tiani Harmony stimulare clitoris – punctul G grosime 3 – 4.5 cm lungime 9 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.













Nu sunt recenzii.