Producator: NS Toys
Lungime: 18 cm
Diametru: 4.7 cm
Culoare: Roz
Alte Informatii: 4 x AA si stimulare clitoris din material ABS – TPR
Vibratoare Magic Wand
Vibrator Magic Wand Power Play BoomBoom Power Wand NS Toys stimulare clitoris 4.7 cm grosime Roz
Stoc:
Stoc epuizat
156 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4.7 cm |
| Dimensiuni | 18 cm |
| Functii | stimulare clitoris |
| Functionare | 4 x AA |
| Culoare | Roz |
| Material | Abs, Tpr |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Magic Wand Power Play BoomBoom Power Wand NS Toys stimulare clitoris 4.7 cm grosime Roz” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.









Nu sunt recenzii.