Producator: NS Toys
Lungime: 9.6 cm
Diametru: 1.5 cm
Culoare: Galben
Alte Informatii: Acumulator Incorporat si stimulare clitoris din material Silicon
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare clitoris NS Toys Desire Kama Vanilla 1.5 cm grosime Galben
Stoc:
În stoc
183 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 9.6 cm |
| Diametru | 1.5 cm |
| Functionare | Acumulator Incorporat |
| Functii | stimulare clitoris |
| Material | Silicon |
| Culoare | Galben |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare clitoris NS Toys Desire Kama Vanilla 1.5 cm grosime Galben” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.













Nu sunt recenzii.