Producator: NS Toys
Lungime: 12.8 cm
Diametru: 2 cm
Culoare: Negru
Alte Informatii: Acumulator Incorporat si stimulare clitoris din material Silicon – ABS – Glass
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare clitoris NS Toys Stardust Posh 2 cm grosime Negru
Stoc:
În stoc
191 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 12.8 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Functionare | Acumulator Incorporat |
| Functii | stimulare clitoris |
| Material | Abs, Silicon, Glass |
| Culoare | Negru |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare clitoris NS Toys Stardust Posh 2 cm grosime Negru” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.







Nu sunt recenzii.