Producator: Blush
Lungime: 10.1 cm
Diametru: 2 cm
Culoare: Roz
Alte Informatii: 1 x AA si stimulare punctul G din material ABS
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare punctul G Blush Rose Bliss Vibe 2 cm grosime Roz
Stoc:
Stoc epuizat
80 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 10.1 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Functionare | 1 x AA |
| Functii | stimulare punctul G |
| Material | Abs |
| Culoare | Roz |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare punctul G Blush Rose Bliss Vibe 2 cm grosime Roz” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.










Nu sunt recenzii.