Producator: NS Toys
Culoare: Violet
Lungime: 21.2 cm
Diametru: 3.6 cm
Material: ABS – Silicon
Vibratoare Speciale
Vibrator NS Toys Royals DuchessMetallic stimulare clitoris – punctul G grosime 3.6 cm lungime 21.2 cm
Stoc:
În stoc
183 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.6 cm |
| Dimensiuni | 21.2 cm |
| Culoare | Violet |
| Functii | stimulare clitoris, punctul G |
| Functionare | Acumulator |
| Material | Abs, Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator NS Toys Royals DuchessMetallic stimulare clitoris – punctul G grosime 3.6 cm lungime 21.2 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.









Nu sunt recenzii.