Producator: Voluptas
Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 6.4 cm
Lungime: 34 cm
Material: ABS – TPR
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Voluptas Super Emperor Vibrating Dong cu testicule – cu ventuza – telecomanda grosime 6.4 cm lungime 34 cm
Stoc:
În stoc
368 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 6.4 cm |
| Dimensiuni | 34 cm |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Functii | cu testicule, cu ventuza, telecomanda |
| Functionare | 4 x AA |
| Material | Abs, Tpr |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Voluptas Super Emperor Vibrating Dong cu testicule – cu ventuza – telecomanda grosime 6.4 cm lungime 34 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.













Nu sunt recenzii.