Producator: Rocks-Off
Culoare: Violet
Lungime: 11 cm
Diametru: 2.9 – 4.7 cm
Material: Silicon
Vibratoare Speciale
Vibrator Rocks-Off Rock-Chick Diva punctul G – telecomanda grosime 2.9 – 4.7 cm lungime 11 cm
Stoc:
În stoc
421 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4.7 cm, 2.9 |
| Dimensiuni | 11 cm |
| Culoare | Violet |
| Functii | punctul G, telecomanda |
| Functionare | Acumulator |
| Material | Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Rocks-Off Rock-Chick Diva punctul G – telecomanda grosime 2.9 – 4.7 cm lungime 11 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.















Nu sunt recenzii.