Culoare: Albastru – culoarea Pielii – Alb
Diametru: 10.7 cm
Producator: Autoblow
Forma: normala – cu vibratii
Masturbatoare
Masturbator Autoblow Autoblow 2+ XT Complete A Albastru – culoarea Pielii – Alb lungime 22.9 cm forma normala cu vibratii
Stoc:
Stoc epuizat
590 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Culoare | Alb, Albastru, Culoarea Pielii |
| Diametru | 10.7 cm |
| Dimensiuni | 22.9 cm |
| Material | Abs, TPE/TPR |
| Functionare | cu vibratii |
| Forma | Normala |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Masturbator Autoblow Autoblow 2+ XT Complete A Albastru – culoarea Pielii – Alb lungime 22.9 cm forma normala cu vibratii” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.






Nu sunt recenzii.