Culoare: Negru
Diametru: 3.3|4.5 cm
Producator: Bathmate
Forma: normala – cu vibratii
Masturbatoare
Masturbator Bathmate Hand Vibe Negru lungime 10.8 cm forma normala cu vibratii
Stoc:
În stoc
160 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Culoare | Negru |
| Diametru | 3.3, 4.5 cm |
| Dimensiuni | 10.8 cm |
| Material | Silicon |
| Functionare | cu vibratii |
| Forma | Normala |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Masturbator Bathmate Hand Vibe Negru lungime 10.8 cm forma normala cu vibratii” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.






Nu sunt recenzii.