Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 1|14 cm
Producator: Chisa Novelties
Forma: sani – vagin – cu vibratii
Masturbatoare
Masturbator Chisa Novelties Man Q Sophia Titty Fuck culoarea Pielii lungime 21 cm forma sani – vagin cu vibratii
Stoc:
Stoc epuizat
242 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Diametru | 1, 14 cm |
| Dimensiuni | 21 cm |
| Material | Tpe |
| Functionare | cu vibratii |
| Forma | Vagin, sani |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Masturbator Chisa Novelties Man Q Sophia Titty Fuck culoarea Pielii lungime 21 cm forma sani – vagin cu vibratii” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.







Nu sunt recenzii.