Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 10.5 cm
Producator: Lovetoy
Forma: anus – vagin – cu telecomanda – cu vibratii
Masturbatoare
Masturbator Lovetoy Vibrating Pet Pussy & Ass #1 culoarea Pielii lungime 17 cm forma anus – vagin cu telecomanda – cu vibratii
Stoc:
Stoc epuizat
120 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Diametru | 10.5 cm |
| Dimensiuni | 17 cm |
| Material | Tpe |
| Functionare | cu telecomanda, cu vibratii |
| Forma | Anus, Vagin |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Masturbator Lovetoy Vibrating Pet Pussy & Ass #1 culoarea Pielii lungime 17 cm forma anus – vagin cu telecomanda – cu vibratii” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.







Nu sunt recenzii.