Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 23 cm
Producator: Nmc
Forma: anus – vagin – cu telecomanda – cu vibratii
Masturbatoare
Masturbator Nmc XXX To-Go with CONTROLLER I culoarea Pielii lungime 14 cm forma anus – vagin cu telecomanda – cu vibratii
Stoc:
În stoc
334 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Diametru | 23 cm |
| Dimensiuni | 14 cm |
| Material | Abs, Tpr |
| Functionare | cu telecomanda, cu vibratii |
| Forma | Anus, Vagin |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Masturbator Nmc XXX To-Go with CONTROLLER I culoarea Pielii lungime 14 cm forma anus – vagin cu telecomanda – cu vibratii” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.





Nu sunt recenzii.