Culoare: Alb
Diametru: 9 cm
Producator: Svakom
Forma: normala – cu vibratii
Masturbatoare
Masturbator Svakom Robin White Alb lungime 19.8 cm forma normala cu vibratii
Stoc:
În stoc
196 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 9 cm |
| Dimensiuni | 19.8 cm |
| Material | Abs, Silicon |
| Functionare | cu vibratii |
| Forma | Normala |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Masturbator Svakom Robin White Alb lungime 19.8 cm forma normala cu vibratii” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.






Nu sunt recenzii.