Producator: Pretty Love
Lungime: 15 cm
Diametru: 3.1 cm
Material: Silicon
Culoare: Roz
Vibratoare Clasice
Vibrator clasic Pretty Love Ira Baby punctul G grosime 3.1 cm lungime 15 cm
Stoc:
Stoc epuizat
73 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 14 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.1 cm |
| Dimensiuni | 15 cm |
| Functii | punctul G |
| Functionare | 1 x AA |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator clasic Pretty Love Ira Baby punctul G grosime 3.1 cm lungime 15 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.











Nu sunt recenzii.