Producator: Satisfyer
Lungime: 13.4 cm
Diametru: 1.6 cm
Culoare: Visiniu
Tip Baterie: Acumulator Incorporat
Vibratoare Clitoridiene
Vibrator Clitoris Curvy 1+ Aplicatie Telefon Satisfyer 1.6 grosime 13.4 cm lungime Visiniu
Stoc:
În stoc
279 lei
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 12 × 12 cm |
| Producator | |
| Diametru | 1.6 cm |
| Dimensiuni | 13.4 cm |
| Functii | Aplicatie Telefon |
| Functionare | Acumulator Incorporat |
| Culoare | Visiniu |
| Material | Abs, Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Clitoris Curvy 1+ Aplicatie Telefon Satisfyer 1.6 grosime 13.4 cm lungime Visiniu” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.










Nu sunt recenzii.