Producator: Orion
Lungime: 11 cm
Diametru: 4.5 cm
Culoare: Albastru
Tip Baterie: 2 x AA
Vibratoare Clitoridiene
Vibrator Clitoris Mast Fem Lick It! telecomanda Orion 4.5 grosime 11 cm lungime Albastru
Stoc:
Stoc epuizat
79 lei
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 12 × 12 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4.5 cm |
| Dimensiuni | 11 cm |
| Functii | telecomanda |
| Functionare | 2 x AA |
| Culoare | Albastru |
| Material | Pvc |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Clitoris Mast Fem Lick It! telecomanda Orion 4.5 grosime 11 cm lungime Albastru” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.






Nu sunt recenzii.