Producator: Shunga
Lungime: 26.5 cm
Diametru: 3.8 cm
Culoare: Negru
Alte Informatii: acumulator incorporat si stimulare clitoris din material Silicon – ABS
Vibratoare Magic Wand
Vibrator Magic Wand ZOA Shunga stimulare clitoris 3.8 cm grosime Negru
Stoc:
În stoc
404 lei
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.8 cm |
| Dimensiuni | 26.5 cm |
| Functii | stimulare clitoris |
| Functionare | Acumulator Incorporat |
| Culoare | Negru |
| Material | Abs, Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Magic Wand ZOA Shunga stimulare clitoris 3.8 cm grosime Negru” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.














Nu sunt recenzii.