Producator: Bad Kitty
Lungime: 6 cm
Diametru: 3.5 cm
Culoare: Rosu
Alte Informatii: 1 x LR23A si control telecomanda din material ABS
Vibratoare Mini
Vibrator Mini control telecomanda Bad Kitty Bad Kitty RC Vibro Bullet 3.5 cm grosime Rosu
Stoc:
Stoc epuizat
157 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 6 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Functionare | 1 x LR23A |
| Functii | control telecomanda |
| Material | Abs |
| Culoare | Rosu |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini control telecomanda Bad Kitty Bad Kitty RC Vibro Bullet 3.5 cm grosime Rosu” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.







Nu sunt recenzii.