Producator: Pretty Love
Lungime: 6.5 cm
Diametru: 2.6 cm
Culoare: Violet
Alte Informatii: 3 x LR44|1 x AAA si control telecomanda din material Silicon
Vibratoare Mini
Vibrator Mini control telecomanda Pretty Love Bradley 2.6 cm grosime Violet
Stoc:
În stoc
80 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 6.5 cm |
| Diametru | 2.6 cm |
| Functionare | 1 x AAA, 3 x LR44 |
| Functii | control telecomanda |
| Material | Silicon |
| Culoare | Violet |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini control telecomanda Pretty Love Bradley 2.6 cm grosime Violet” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.












Nu sunt recenzii.