Producator: Realov
Lungime: 16 cm
Diametru: 3.3 cm
Culoare: Roz
Alte Informatii: Acumulator Incorporat si stimulare clitoris|aplicatie Telefon din material Silicon – ABS
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare clitoris, aplicatie Telefon Realov Realov Irena Smart Egg 3.3 cm grosime Roz
Stoc:
În stoc
179 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 16 cm |
| Diametru | 3.3 cm |
| Functionare | Acumulator Incorporat |
| Functii | stimulare clitoris, Aplicatie Telefon |
| Material | Abs, Silicon |
| Culoare | Roz |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare clitoris, aplicatie Telefon Realov Realov Irena Smart Egg 3.3 cm grosime Roz” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.














Nu sunt recenzii.