Producator: Blush
Lungime: 10.2 cm
Diametru: 2 cm
Culoare: Rosu
Alte Informatii: 1 x AAA si stimulare clitoris din material ABS
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare clitoris Blush Rose Lipstick Vibe 2 cm grosime Rosu
Stoc:
În stoc
88 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 10.2 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Functionare | 1 x AAA |
| Functii | stimulare clitoris |
| Material | Abs |
| Culoare | Rosu |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare clitoris Blush Rose Lipstick Vibe 2 cm grosime Rosu” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.








Nu sunt recenzii.