Producator: Blush
Lungime: 17.8 cm
Diametru: 3 cm
Culoare: Roz
Alte Informatii: 3 x LR44 si stimulare clitoris din material ABS
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare clitoris Blush Sexy Things Slimline Vibe 3 cm grosime Roz
Stoc:
Stoc epuizat
73 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 17.8 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Functionare | 3 x LR44 |
| Functii | stimulare clitoris |
| Material | Abs |
| Culoare | Roz |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare clitoris Blush Sexy Things Slimline Vibe 3 cm grosime Roz” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.








Nu sunt recenzii.