Producator: Orion
Lungime: 5 cm
Diametru: 1 cm
Culoare: Argintiu
Alte Informatii: 4 x LR44 si stimulare clitoris din material PVC
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare clitoris Orion Kiss Me Lipstick 1 cm grosime Argintiu
Stoc:
În stoc
59 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 5 cm |
| Diametru | 1 cm |
| Functionare | 4 x LR44 |
| Functii | stimulare clitoris |
| Material | Pvc |
| Culoare | Argintiu |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare clitoris Orion Kiss Me Lipstick 1 cm grosime Argintiu” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.








Nu sunt recenzii.