Producator: Rocks-Off
Lungime: 12 cm
Diametru: 2.5 cm
Culoare: Rosu
Alte Informatii: 2 x AA si stimulare clitoris din material ABS
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare clitoris Rocks-Off Truly Yours Alert 2.5 cm grosime Rosu
Stoc:
În stoc
98 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 12 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Functionare | 2 x AA |
| Functii | stimulare clitoris |
| Material | Abs |
| Culoare | Rosu |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare clitoris Rocks-Off Truly Yours Alert 2.5 cm grosime Rosu” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.













Nu sunt recenzii.