Producator: Totally For U
Lungime: 12 cm
Diametru: 2 cm
Culoare: Roz
Alte Informatii: Acumulator Incorporat si stimulare clitoris din material Silicon
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare clitoris Totally For U Ballerina 2 cm grosime Roz
Stoc:
Stoc epuizat
193 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 12 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Functionare | Acumulator Incorporat |
| Functii | stimulare clitoris |
| Material | Silicon |
| Culoare | Roz |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare clitoris Totally For U Ballerina 2 cm grosime Roz” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.












Nu sunt recenzii.