Producator: Chisa Novelties
Lungime: 13 cm
Diametru: 3.1 cm
Culoare: Negru
Alte Informatii: 3 x LR44 si stimulare punctul G din material Silicon
Vibratoare Mini
Vibrator Mini stimulare punctul G Chisa Novelties Vibrating Smoothie 3.1 cm grosime Negru
Stoc:
În stoc
73 lei
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 12 × 15 cm |
| Producator | |
| Dimensiuni | 13 cm |
| Diametru | 3.1 cm |
| Functionare | 3 x LR44 |
| Functii | stimulare punctul G |
| Material | Silicon |
| Culoare | Negru |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Mini stimulare punctul G Chisa Novelties Vibrating Smoothie 3.1 cm grosime Negru” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.









Nu sunt recenzii.