Producator: Pretty Love
Culoare: Violet
Lungime: 4 – 17 cm
Diametru: 3.4 – 4.3 cm
Material: Silicon – ABS
Vibratoare Speciale
Vibrator Pretty Love Canrol stimulare clitoris – punctul G grosime 3.4 – 4.3 cm lungime 4 – 17 cm
Stoc:
Stoc epuizat
203 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4.3 cm, 3.4 |
| Dimensiuni | 17 cm, 4 |
| Culoare | Violet |
| Functii | stimulare clitoris, punctul G |
| Functionare | Acumulator |
| Material | Abs, Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Pretty Love Canrol stimulare clitoris – punctul G grosime 3.4 – 4.3 cm lungime 4 – 17 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.












Nu sunt recenzii.