Producator: Lovetoy
Culoare: Maro
Diametru: 4.5 cm
Lungime: 25.3 cm
Material: Silicon
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Lovetoy Dual Layered Silicone Rotator cu ventuza – rotatii – telecomanda grosime 4.5 cm lungime 25.3 cm
Stoc:
În stoc
336 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4.5 cm |
| Dimensiuni | 25.3 cm |
| Culoare | Maro |
| Functii | cu ventuza, rotatii, telecomanda |
| Functionare | Acumulator |
| Material | Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Lovetoy Dual Layered Silicone Rotator cu ventuza – rotatii – telecomanda grosime 4.5 cm lungime 25.3 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.














Nu sunt recenzii.