Producator: Nmc
Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 4 cm
Lungime: 15 cm
Material: ABS – TPR
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Nmc CONQUEROR TPR MULTI-SPEED cu testicule – cu ventuza grosime 4 cm lungime 15 cm
Stoc:
În stoc
143 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4 cm |
| Dimensiuni | 15 cm |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Functii | cu testicule, cu ventuza |
| Functionare | 2 x AAA |
| Material | Abs, Tpr |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Nmc CONQUEROR TPR MULTI-SPEED cu testicule – cu ventuza grosime 4 cm lungime 15 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.






Nu sunt recenzii.