Producator: Nmc
Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 3.7 cm
Lungime: 17.8 cm
Material: PVC
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Nmc Orgasmic Tower 7 cu testicule – punctul G grosime 3.7 cm lungime 17.8 cm
Stoc:
În stoc
139 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.7 cm |
| Dimensiuni | 17.8 cm |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Functii | cu testicule, punctul G |
| Functionare | 3 x AAA |
| Material | Pvc |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Nmc Orgasmic Tower 7 cu testicule – punctul G grosime 3.7 cm lungime 17.8 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.







Nu sunt recenzii.