Producator: Orion
Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 3.5 cm
Lungime: 22.5 cm
Material: PVC
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Orion Vibrator Diabolo stimulare clitoris – punctul G grosime 3.5 cm lungime 22.5 cm
Stoc:
Stoc epuizat
79 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.5 cm |
| Dimensiuni | 22.5 cm |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Functii | stimulare clitoris, punctul G |
| Functionare | 2 x AA |
| Material | Pvc |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Orion Vibrator Diabolo stimulare clitoris – punctul G grosime 3.5 cm lungime 22.5 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.






Nu sunt recenzii.