Producator: Seven Creations
Culoare: Violet
Diametru: 4 cm
Lungime: 23 cm
Material: Silicon
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Seven Creations H2O Viking Wet stimulare clitoris grosime 4 cm lungime 23 cm
Stoc:
În stoc
88 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4 cm |
| Dimensiuni | 23 cm |
| Culoare | Violet |
| Functii | stimulare clitoris |
| Functionare | 2 x AA |
| Material | Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Seven Creations H2O Viking Wet stimulare clitoris grosime 4 cm lungime 23 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.






Nu sunt recenzii.