Producator: Voluptas
Culoare: culoarea Pielii
Diametru: 3.7 cm
Lungime: 18.3 cm
Material: ABS – TPR
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Voluptas Barbara Max Multi-Speed Vibration Dildo rotatii – cu testicule – cu ventuza – telecomanda grosime 3.7 cm lungime 18.3 cm
Stoc:
Stoc epuizat
90 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.7 cm |
| Dimensiuni | 18.3 cm |
| Culoare | Culoarea Pielii |
| Functii | cu testicule, cu ventuza, rotatii, telecomanda |
| Functionare | 2 x AA |
| Material | Abs, Tpr |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Voluptas Barbara Max Multi-Speed Vibration Dildo rotatii – cu testicule – cu ventuza – telecomanda grosime 3.7 cm lungime 18.3 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.













Nu sunt recenzii.