Producator: Voluptas
Culoare: Negru
Diametru: 4 cm
Lungime: 16 cm
Material: TPR
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Voluptas Bigger Joy Inflatable Penis 3 telecomanda grosime 4 cm lungime 16 cm
Stoc:
Stoc epuizat
187 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4 cm |
| Dimensiuni | 16 cm |
| Culoare | Negru |
| Functii | telecomanda |
| Functionare | 3 x AA |
| Material | Tpr |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Voluptas Bigger Joy Inflatable Penis 3 telecomanda grosime 4 cm lungime 16 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.













Nu sunt recenzii.