Producator: Voluptas
Culoare: Roz
Diametru: 4.3 cm
Lungime: 21.8 cm
Material: PVC
Vibratoare Realistice
Vibrator realistic Voluptas The Realistic Cock 1 punctul G grosime 4.3 cm lungime 21.8 cm
Stoc:
Stoc epuizat
88 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 4.3 cm |
| Dimensiuni | 21.8 cm |
| Culoare | Roz |
| Functii | punctul G |
| Functionare | 2 x AA |
| Material | Pvc |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator realistic Voluptas The Realistic Cock 1 punctul G grosime 4.3 cm lungime 21.8 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.












Nu sunt recenzii.