Producator: See You
Culoare: Roz
Lungime: 11 cm
Diametru: 2.2 cm
Material: Silicon
Vibratoare Speciale
Vibrator See You See You 7 Seed Silicone Finger stimulare clitoris – punctul G grosime 2.2 cm lungime 11 cm
Stoc:
Stoc epuizat
76 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 2.2 cm |
| Dimensiuni | 11 cm |
| Culoare | Roz |
| Functii | stimulare clitoris, punctul G |
| Functionare | 3 x LR44 |
| Material | Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator See You See You 7 Seed Silicone Finger stimulare clitoris – punctul G grosime 2.2 cm lungime 11 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.







Nu sunt recenzii.