Producator: Tenga
Culoare: Roz
Lungime: 17.4 cm
Diametru: 3.3 cm
Material: Silicon – ABS
Vibratoare Speciale
Vibrator Tenga iroha mai TOKI punctul G grosime 3.3 cm lungime 17.4 cm
Stoc:
În stoc
717 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.3 cm |
| Dimensiuni | 17.4 cm |
| Culoare | Roz |
| Functii | punctul G |
| Functionare | Acumulator |
| Material | Abs, Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Tenga iroha mai TOKI punctul G grosime 3.3 cm lungime 17.4 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.














Nu sunt recenzii.