Producator: Voluptas
Culoare: Violet
Lungime: 7 – 8 – 21.8 cm
Diametru: 1 – 3.4 – 3.7 cm
Material: Silicon
Vibratoare Speciale
Vibrator Voluptas Flowery 1 punctul G grosime 1 – 3.4 – 3.7 cm lungime 7 – 8 – 21.8 cm
Stoc:
În stoc
537 lei
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 15 cm |
| Producator | |
| Diametru | 3.7 cm, 1, 3.4 |
| Dimensiuni | 21.8 cm, 7, 8 |
| Culoare | Violet |
| Functii | punctul G |
| Functionare | Acumulator |
| Material | Silicon |
0 recenzii
Fii primul care evalueaza “Vibrator Voluptas Flowery 1 punctul G grosime 1 – 3.4 – 3.7 cm lungime 7 – 8 – 21.8 cm” . Distribuiti evaluarea, astfel incat alti clienti sa poata decide daca acesta este produsul potrivit.
You must be logged in to post a review.






Nu sunt recenzii.